1807

Orjinal Yedek Parça Fiyatı Ne Kadardır?

Orijinal Yedek Parça fiyatları Ana firmalar tarafından belirlenmekte olup, Arena Servis´in sadece küçük bir pazarlama marjı mevcuttur. Bu fiyatlar Ana firmaların uygun gördüğü dönemlerde genelde sende bir veya iki defa yenilenmektedir.

ORJİNAL YEDEK PARÇA NASIL KULLANILIR?

Orijinal yedek parçaların bir kısmı kullanıcı tarafından rahatlıkla değiştirilebilen ve kullanılabilen parçalardır. Kullanıcının bu parçaları kendisinin değiştirmesinde hiçbir sakınca olmamasına rağmen elektronik ve mekanik cihaz kullanım genel kurallarına uyması gerekir. Örneğin bir pil veya fare değiştirirken cihazın elektrikle bağlantısı olmadığı kontrol edilmelidir. Diğer parçalar ise, cihazların içinin açılması gerektiği için sadece eğitimli ve sertifikalı Yetkili Teknik Servis personeli tarafından değiştirilmelidir.

İçerik Yorumları

  1. avatar
    Cevapla
    Arena Servis Audi, Seat, Skoda, Volkswagen, Creysler, Fiat, Toyota, Volvo, Bmv Servisi Konya

    Orjinal Yedek Parça Fiyatı Ne Kadardır? başlıklı bu içeriğe yorum eklemek istiyorsanız lütfen faceboook hesabınızla facebook'a giriş yaparak aşağıdaki yorum alanına yorumunuzu ekleyin. Yazdığınız yorum, herhangi bir onaya tabi olmaksızın sayfada yayınlanacaktır...

  2. İçeriğe Yorum Ekleyin

Renk Ayarları

Ekran Genişliği

Arkaplan

*yalnızca dar ekranda çalışır

Arkaplan Resmi

*yalnızca dar ekranda çalışır